e
sv

Steam Fiyatı 20,5 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şu sıralar sık sık ücretsiz oyun kampanyaları düzenleyen Indiegala, yeni bir kampanya başlattı. Steam’de 20,50 TL’ye satın alınabilen Desert Child isimli oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale getiren platform, bu sefer bulmaca oyunlarını seven oyuncuların ilgisini çekeceğe benziyor.

2 boyutlu gibi gözükmesine rağmen bunu hiçbir şekilde hissettirmeyen Desert Child, pek çok oyuncunun sevdiği görselliği beraberinde getiriyor. Oyun, sıradışı hikâyesi ve sunduğu pek çok özgürlükle muhteşem saatler geçirmenize aracı olabilir.

Yılın ilk ücretsiz oyunu: Desert Child:

Bağımsız bir geliştirici tarafından geliştirilen Desert Child’da Dünya patlamadan önce gezegenden kurtulmak isteyen bir karakteri oynuyoruz. Hoverboard yarışçısı olan karakterimizle Dünya’dan kurtulmak ve Mars’a gitmek için ödül avcılığı, yarışlarda hile, pizza teslimatı; kısacası para kazandıracak her şeyi yapıyoruz.

Son olarak, Desert Child’ın sistem gereksinimleri açısından da yüz güldürecek bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. 2,2 GHz’lik herhangi bir işlemcisi, 4 GB RAM‘i ve GeForce 700 serisi veya eşdeğer bir ekran kartı, bu oyunu oynayabilmenize yetiyor. Oyun, macOS ve Linux’te de çalışıyor. Peki bu sıradışı oyuna nasıl sahip olacaksınız?

Desert Child’a ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler:

 1. Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Desert Child’ın kampanya sayfasına erişin.
 2. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Login” butonuna tıklayın.
 3. Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Daha önce oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
 4. Kampanya sayfasına yeniden erişin.
 5. Add to your library” butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. “Already owned. Go to library” yazısını görünce bu butona tıklayın.
 6. Yönlendirildiğiniz sayfada “Showcase Library” isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
 7. İlgili menüde Desert Child’ın olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.