e
sv

Trendyol Satıcı Hesabı Nasıl Açılır? Trendyol Akademi Nedir?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’nin en çok ziyaret alan E-ticaret sitelerinden biri olan ve günlük performansta en çok satış alanlardan biri olan Trendyol satıcı hesabı nasıl açılır bunu anlatacağız…

Trendyol Nedir?

Türk bir iş insanı olan Demet mutlu tarafından 2010 yılında Bebek’te ki evinin salonunda kurulan Trendyol, Türkiye’nin en çok ziyaretçiye sahip olan E-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol mağaza açma özelliği ile satıcı insanların Trendyol pazaryerinde geniş bir kitleye ürünlerini tanıtma fırsatı sunuyor.

Trendyol satıcı hesabı oluşturmanız için öncelikle şirketinizin olması gerekmekte. Şirketiniz yok ise bu aşama da bir kadın üzerine şirket açmanız çok iyi olacaktır çünkü trendyol Grup’un kadınlara sağladıkları bazı destekler var. Şirketiniz var ise Trendyol satıcı başvurusu için buraya tıklayın ve burada bilgileri kesinlikle yanlış yazmadan(Özellikle “SATILACAK ÜRÜN KATEGORİSİ” kısmını yanlış işaretlemeyin.) tamamen doğru bir şekilde yazın. Bundan sonra “Değerlendirme & Onay” adımına geçeceksiniz ve bu adımdan sonra artık şirket bilgilerinizi girmeniz için “Bilgi/Belge yükleme” adımından bilgilerinizi doğru girerek ve yükleyerek satıcı hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Bu adımlardan sonra artık “Ürün yükleme” işlemlerine başlayabilirsiniz.

Trendyol Komisyon Oranları:

Trendyol’da her kategori için komisyon oranları değişmektedir (Örnek: Beyaz eşyalar da %9, Bilgisayar Tablet kategorisinde %15 olabilir).

Trendyol Akademi Nedir?

Trendyol Akademi, Trendyol Grup’un oluşturduğu içerisinde satıcıları bilgilendirme ile ilgili bilgi aktardığı bir akademi’dir

Reklam yönetimi, Pazarlama stratejileri, Kampanya planlaması, Fiyatlandırma stratejisi ve daha birçok konuda trendyol akademiden destek alabilirsiniz!

Telegram kanalımıza katılın!

Sizde Tüm Haberlerden ve İçeriklerden Anında Faydalanın!


 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.